ALGEMENE INFORMATIE OVER ALLES

FROEFROE CONTACTEN ALGEMEEN
Alle mailverkeer: info@froefroe.be
Verkoop, boekingen en administratie (kantooruren en niet op vrijdag): +32 3 248.72.21 Evelien Alles evelien@froefroe.be   (voor de brochure met reisvoorstellingen en prijzen klik HIER)
Artistieke permanentie en productie: Marc Maillard +32 477 51 28 88 marc@froefroe.be

FROEFROE CONTACTEN TECHNIEK PER VOORSTELLING
Techniek IKILOLIKI : Patrick Maillard +32 478 59 52 76 -  patrick.maillard@telenet.be
Techniek KAMMELOT -  ZEEBOENK : Gert Dupont +32 477 84 70 67 gertdupont@telenet.be
Techniek POUPETTE - GITTE: Tim Oelbrandt +32 486 82 33 96 -  timoelbrandt@hotmail.com
Techniek BAMBOLE - DE VIJAND: Klaartje Vermeulen: +32 494 64 43 66 -  klaartjevermeulen@gmail.com
Techniek TAK - TATTARRATAT: Tina Heylen +32 499 20 53 14 - tina@compagniefrieda.be
Techniek HAMERMANS : Erik Bassier +32 (0)497/541337 -  erik.bassier@scarlet.be
Techniek MORGEN WORDT ALLES ANDERS: Niké Moens: +32 472 65 29 26  - nikeemoens@gmail.com
Techniek LES SEOURS - WUNDERKAMER : Erki De Vries  +32 479 54 05 11 - erkidevries@gmail.com
Techniek ZARATOESTRAS : Sander Salden +32 485 99 09 58 - sander.salden@telenet.be
Techniek TROPOI : Tim Oelbrandt +32 486 82 33 96 -  timoelbrandt@hotmail.com

Onze PRETPAKKET FOTO'S kan u hier downloaden:   www.froefroefotos.be 
Planningskalender voor vrije data en meer info per voorstellingsdag: http://kalender.froefroe.be

Reservaties van tickets
: U vindt de link voor kaarten telkens bij de data in de speellijsten van de voorstellingen. Wil u bijvoorbeeld naar "Grietje" komen kijken in DE STUDIO dan moet u bij hen kaarten kopen. Wij spelen daar maar doen dus zelf geen kaartverkoop. Anders schrijft u gewoon een mailtje en wij helpen u.

ADRES
Theater FroeFroe Namenstraat 7 2000 Antwerpen Belgie - T: 0032 3 248 72 21
BTW NR BE 0424.808.431  -  IBAN: BE 02 7895 3390 9640  -  BIC: GKCCBEBB
Theater FroeFroe heeft een OPSLAGLOODS: Neerhoevenlaan 52 te 2640 Mortsel Fort4 (geen postadres)
Theaterwebsite: WWW.FROEFROE.BE  -  Atelierwebsite: WWW.CREATUUR.BE