ALGEMENE INFORMATIE OVER ALLES

FROEFROE CONTACTEN ALGEMEEN
Alle mailverkeer: info@froefroe.be
Verkoop, boekingen en administratie (kantooruren en niet op vrijdag): +32 3 248.72.21 Evelien Alles evelien@froefroe.be
Artistieke permanentie en productie: Marc Maillard +32 477 51 28 88 marc@froefroe.be

FROEFROE CONTACTEN TECHNIEK PER VOORSTELLING
Techniek TROPOI : Robbe Mols +32 498 79.96.81  robbe.mols@hotmail.com
Techniek IKILOLIKI : Patrick Maillard +32 478 59 52 76 patrick.maillard@telenet.be
Techniek KAMMELOT, CARPETLAND, BLOED, ZEEBOENK : Gert Dupont +32 477 84 70 67 gertdupont@telenet.be
Techniek MOLEN : Janneke Hertoghs +32 498 06 79 32  jannemans74@hotmail.com
Techniek HELENA: Tim Oelbrandt +32 486 82 33 96  timoelbrandt@hotmail.com
Techniek BAMBOLE: Klaartje:  +32 494 64 43 66 klaartjevermeulen@gmail.com of Wim:  +32 494 40 95 10 wim.bernaers@gmail.com
Techniek TAK: Tina Heylen +32 499 20 53 14 tina@compagniefrieda.be
Techniek HAMERMANS : Erik Bassier +32 497 54 13 37 -  erik.bassier@scarlet.be
Techniek X ZOVEELSTE: Dominique Geentjes +32 494 45 63 53 - dominickgeentjens@hotmail.com
Techniek LES SEOURS : Erki De Vries  +32 479 54 05 11 
erkidevries@gmail.com

Onze PRETPAKKET FOTO'S kan u hier downloaden:   www.froefroefotos.be 
Planningskalender voor vrije data en meer info per voorstellingsdag: http://kalender.froefroe.be

Reservaties van tickets
: U vindt de link voor kaarten telkens bij de data in de speellijsten van de voorstellingen. Wil u bijvoorbeeld naar "Grietje" komen kijken in DE STUDIO dan moet u bij hen kaarten kopen. Wij spelen daar maar doen dus zelf geen kaartverkoop. Anders schrijft u gewoon een mailtje en wij helpen u.

ADRES
Theater FroeFroe Namenstraat 7 2000 Antwerpen Belgie - T: 0032 3 248 72 21
BTW NR BE 0424.808.431  -  IBAN: BE 02 7895 3390 9640  -  BIC: GKCCBEBB
Theater FroeFroe heeft een OPSLAGLOODS: Neerhoevenlaan 52 te 2640 Mortsel Fort4 (geen postadres)
Theaterwebsite: WWW.FROEFROE.BE  -  Atelierwebsite: WWW.CREATUUR.BE